זמינות 24/7

054-4475185

החלפת מנעולים וצילינדרים

החלפת מנעולים וצילינדרים

שירותי החלפה, תיקון והתקנת מנעולים 24/7

החלפת מנעולים וצילינדרים

זקוקים להחלפה של המנעול לדלת? לשירותי פריצה של כספות בבית שלא הצלחתם למצוא את המנעול שלהן? אצלנו תוכלו למצוא את כל השירותים הקשורים לתחזוקה השוטפת של המנעולים. אם נתקעתם מחוץ לדלת או שהמפתח אבד, מדובר במצב ביש של ממש. שכן, אינכם יכולים להיכנס לבית ולהמשיך בחיי היומיום כרגיל. לכן, כדאי לדאוג שתמיד יהיה לכם בזמינות מרבית מספר טלפון של חברה המתמחה בפריצת הדלתות.

השתמשו אך ורק בשירותיו של פורץ מיומן

רבים חושבים שאם יחליפו את מנעול הדלת הם בטוחים. אך בפועל, ישנם בעלי מקצוע רבים בתחום פריצת הדלתות ששומרים ברשותם מפתח לבית שלכם, כך שעצם החלפת המנעול עשויה להיות מסוכנת. לכן, בכל החלפת צילינדרים שאתם מבצעים חשוב לבדוק מי האדם שמבצע אותה ולעבוד אך ורק עם חברה מקצועית, אמינה וותיקה בתחום.

החלפת צילינדרים: כיצד תהפכו את מלאכת הפריצה לבית לקשה עבור גנב פוטנציאלי?

כיום, יש מגוון רחב של מנעולים הבנויים בצורה מתוחכמת, עם כמות גדולה של פינים בתוך הצילינדר שקשה לפרוץ בקלות. אותה פעולת פריצה שאורכת מספר דקות בסרטים יכולים לקחת לגנב פוטנציאלי שעות, וסביר להניח שהוא ידלג על הבית שלכם ויעבור למקום אחר. בצעו החלפת מנעולים לכל הדלתות החיצוניות בבית ובמשרד ותוכלו לדעת בוודאות כי אתם שומרים על היקר לכם מכל – המשפחה שלכם והעסק שבניתם.
דעו כי פורץ מנעולים, מקצועי ככל שיהיה, יתקשה לפתוח צילינדר חדש ומקצועי ולהיכנס לבית. קל וחומר, גנב שאינו בקיא בטכניקות החדישות. כך, אתם ממזערים את הסיכון שאדם זר יחדור לבית.

מפתחות עם כרטיס שקשה לשכפל

לצד הבחירה בצילינדרים עם מנעול מיוחד וקשה לפריצה, כדאי גם לבחור במנעול עם מפתח שאינו נפוץ. חברה מקצועית של מנעולנים המתמחה בשירותי החלפת מנעולים תדע להמליץ לכם על המפתח המתאים. ככל שהשקעים על המפתח מורכבים יותר, כך יהיה קשה יותר להעתיק את המפתח.
בנוסף, כיום ישנם צילינדרים הכוללים פס מגנטי וכרטיס מיוחד שבלעדיו לא ניתן לשכפל את המפתח. כרטיס זה מונע מאנשים לא מורשים ליצור העתק של המפתח ללא ידיעתכם.
אם אתם רוצים במכוון לשכפל את המפתח עבור עצמכם, תוכלו כמובן לעשות זאת בכל מקום המשכפל מפתחות בצורה חוקית, ללא כל בעיה. בתחום זה חשוב לשים לב להמלצה הבאה: אל תתנו לאדם שאתם לא מכירים, כמו הנדי מן מזדמן, לשכפל את המפתח, כדי שלא תופתעו בעתיד מפריצה לא צפויה לבית.

שומרים על הכספות שלכם

לצד שירותי החלפת צילינדרים, חשוב לדאוג גם לכספות הנמצאות בבית ובעסק. מדי פעם כדאי להחליף גם את המנעול של הכספת ולוודא כי יש לכם מספר עותקים של המפתח החדש הממוקמים באתר סודי שאינו ידוע לאנשים שעליהם אינכם סומכים. הכספת הזו יכולה להכיל את דברי הערך שלכם, צוואה, מסמכי בעלות על נכס או תכשיטים חשובים. לכן, חשוב לשמור עליה מכל משמר. אם אבדתם את המפתח תוכלו להשתמש בשירותיו של פורץ כספות מנוסה ולשנות את המנעול או ליצור מפתח נוסף לכספת.
לא כל מנעולן יודע לפתוח גם כספת, לכן חשוב למצוא חברה שמתמחה בשני התחומים כאחד, ותוכל להעניק לכם את השירות המושלם.
לסיכום, החלפת מנעולים היא פעולה שכדאי לבצע אחת לכל כמה שנים, הן בבית והן בעסק. מאחורי המנעולים הללו יכולים להיות החפצים היקרים ביותר והאנשים שאתם אוהבים. לכן, כפי שאתם מגנים על כרטיס האשראי שלכם בארנק ועל הטלפון בכיסוי מיוחד, וודאו כי אתם נמצאים במקום בטוח ומוגן מפריצות. חשוב לדעת כי ככל שתקפידו על התקנת מנעולים חדישים יותר, כך תהיו בטוחים יותר וגנבים מזדמנים יתקשו לפרוץ את דלתכם.

צריכים את אחד משירותי?

לייעוץ אישי ללא עלות

    Call Now

    Open chat