זמינות 24/7

054-4475185

פורץ כספות

פורץ כספות

שירותי פריצת כספות, תיקון והחלפת מנעולים 24/7

פורץ כספות מקצועי

בעבר כספות נחשבו לאביזר שאותו ניתן למצוא בבתי עסק גדולים, בבנקים או אצל בתי העשירים והאמידים ביותר. עם השנים נוכחנו לגלות שכספת היא מוצר הרבה יותר בסיסי ממה שחשבנו. מי מאיתנו לא נתקל בכספת בכל חדר בבית מלון, בכל משרד, בבתים פרטיים ודירות. כספת נמצאת היום באופן זמין כמעט בכל בית כאמצעי נוח ובטוח לשמירת כסף מזומן, מסמכים, כרטיסי אשראי, תכשיטים ועוד.
אנשים רבים נוהגים היום לשמור את דברי הערך שלהם בבית, בכספת פרטית ולא בבנק, וכך כמות הכספות הביתיות כמו גם דברי הערך השמורים בבית עולה. אין זה סוד שרמת החיים עלתה בשנים האחרונות, אנשים קונים יותר מוצרים יקרי ערך שהם מעוניינים לאבטח כדי להרגיש מוגנים ובטוחים. כפי שרמת החיים הכללית עלתה, הרכוש האישי התרבה, כך גברה גם הפשיעה בתחום הרכוש.

פריצת כספות

קיימים סוגים שונים של כספות קטנות וביתיות, כספות קיר גדולות, כספות קיר קטנות המוצפנות מאחורי תמונות למשל, כספות כבדות המקובעות לרצפה ועוד. המחיר של הכספות משתנה על פי גודלן ומורכבות המנגנון, אך מחירן אינו גבוה כפי שהיה בעבר. אנשים רבים עדיין חוששים משימוש בכספת בגלל הצורך בקוד והפחד לשכוח אותו או לטעות ולא להצליח לפתוח אותה.
במקרה של תקלה או טעות בנעילת הכספת הפתרון הוא פשוט כשמזמינים איש מקצוע. היכולת לפתור את הבעיה במהירות ללא נזק עשויה להפיג את החששות. פורץ כספות זמין ומקצועי יפתור כל בעיה ויפתח את הכספת בלי לגרום נזק לה או לבית. ישנן כספות מסוגים שונים, אך פורץ כספות מקצועי יידע לטפל בכל סוג – כספת ביתית, כספת גדולה, כספת קיר, כספות יקרות וגם פחות יקרות. פריצת כספות מתבצעת על ידי איש מקצוע, מנעולן, אשר מכיר את המנגנון הנועל את הכספת, ומסוגל לפתוח אותה גם אם אינכם זוכרים את הקוד או שהמפתח אבד.

ננעלתם? צריכים עזרה?

מנעולים הם אביזר שמשרה ביטחון, שמאפשר לנו להרגיש שאנו מוגנים, שרכושנו מוגן ושמכוניתנו מוגנת. עם זאת, לפעמים דווקא ההגנה הזאת מצריכה מאיתנו לפרוץ בעצמנו לרכושנו. כך קורה כשהמפתח של הרכב ננעל בתוכו, או שאבד לנו המפתח לבית ואין לנו דרך להיכנס הביתה, או שהכספת בבית ננעלה ואין לנו דרך לפתוח אותה. מה עושים? פונים למנעולן שבמקצועו הוא פורץ כספות המסוגל להתמודד עם פריצת כספות מכל סוג.
אם ננעלתם מחוץ לבית, המנעולן הוא פורץ מנעולים שיוכל להתמודד עם כל מנגנון, ואם אתם צריכים במהירות פורץ רכבים, המנעולן יגיע לקריאה שלכם ויפרוץ לרכב מכל סוג בלי לגרום לו נזק. אם תצטרכו להחליף את המנעול, המנגנון או המפתח, אותו איש מקצוע יוכל להתקין לכם את המנעול הנדרש ואפילו לצייד אתכם במפתח חדש. וכמו כל שירות סיוע חירום, גם פריצת מנעולים היא שירות שניתן לקבל לאורך כל היממה ובכל יום בשבוע בכל מקום שבו אתם נמצאים. איש המקצוע יגיע אליכם עם הציוד הדרוש ויפתור כל בעיה

פורץ ששומר על הכספת שלכם

אנשי מקצוע מנוסים שיודעים את עבודתם ביסודיות ובמקצועיות נדרשים בכל משלח יד, אך כשמדובר במנעולן, באיש מקצוע שעיסוקו פריצת כספות ומנעולים, כאן נדרשת אמינות גבוהה, יושר אישי ויכולת להתמודד עם כל כספת גדולה כקטנה. אם אתם פונים לאיש מקצוע אמין ומקצועי, שיש לו ניסיון ומומחיות בטיפול בכל סוגי המנעולים, תוכלו להבטיח לעצמכם שהמנעול ייפרץ ללא נזק סביבתי, כך שהכספת, דלת הבית או דלת הרכב לא יינזקו.

צריכים את אחד משירותי?

לייעוץ אישי ללא עלות

    Call Now

    Open chat