זמינות 24/7

054-4475185

פורץ רכבים

פורץ רכבים

שירותי פריצת רכבים, תיקון והחלפת מנעולים 24/7

פורץ רכבים מקצועי

כל בעל רכב עשוי למצוא עצמו במהלך חייו במצב שבו הוא אינו יכול להיכנס לרכבו או לחילופין במצב שבו הקודן חדל מלעבוד. לפעמים מדובר בתקלה חשמלית, לפעמים הדלת פשוט מסרבת להיפתח ולעיתים המפתח נתקע בסוויץ' ומסרב להסתובב. בכל המקרים הללו ובמקרים רבים נוספים יש לפנות לאיש מקצוע שיסייע בכניסה לרכב או בהפעלת הקודן. אנשי מקצוע אלה נקראים פורצי רכבים והם בעלי ידע רחב בדרכי הפריצה השונות המונעות פגיעה בגוף הרכב או במערכותיו.

עבודתם של פורצי הרכבים יכולה לסייע לנו בשלל דרכים, אך אנו לא תמיד יודעים שזוהי התשובה לבעייתנו. לכן, אנו נסביר בדיוק מה משמעות המקצוע, מתי קוראים לפורץ, כיצד העבודה מתבצעת ואיך כדאי לבחור את נותן השירות.

מה בעצם פורץ רכבים עושה?

בניגוד לרושם המטעה שעשוי לעלות מהשם פורץ רכבים, זהו למעשה מקצוע שנועד לסייע לבעלי רכבים. פורץ הרכבים משתמש בכלים שונים, חלקם ידניים וחלקם טכנולוגיים, המאפשרים לו לפתוח את דלתות הרכב ללא מפתח או לשחזר את הקוד האישי. אגב, פורץ רכבים יכול גם לסייע בפתיחת מכסה מנוע הרכב או בפתיחת דלת תא המטען אם יידרש לכך. ישנם פורצי רכבים המיומנים גם בעבודתו של פורץ כספות הכוללת גם היא לרוב החלפה של קוד אלקטרוני.

מתי צריך לקרוא לעזרתו של פורץ רכבים מקצועי?

ישנן שלל תקלות שבהן יכול פורץ רכבים לסייע במיומנות רבה. יחד עם זאת מומלץ לוודא לפני שאתם מזעיקים את איש המקצוע, שהוא אכן יודע לטפל בבעיה המסוימת שבה נתקלתם. פורצי רכבים יכולים לסייע במקרים שבהם קודן הרכב אינו עובד כשורה ובשל כך לא ניתן להניע את הרכב. כמו כן, במקרים שבהם חלילה נתקע ילד ברכב יוכל הפורץ לחלץ אותו במהירות רבה וללא סכנה המתלווה לשבירת חלון לדוגמה.

רכבים רבים בעידן המודרני ננעלים באופן אוטומטי עם היציאה מהם. לכן, אם שכחתם בטעות את מפתח הרכב בפנים, לא תוכלו להיכנס אליו לבדכם. גם כאן יוכל הפורץ המיומן לחלץ אתכם ממצב הביש בקלות ומבלי לפגוע בשלמות הרכב.

כיצד מתבצעת עבודת פריצת הרכב?

שיטת העבודה של פורץ הרכבים נקבעת מן הסתם על פי סוג התקלה שבה עליו לטפל. לדוגמה, יהיו מקרים שבהם יצטרך איש המקצוע להשתמש בשיטות של פורץ מנעולים כדי לפתוח את הרכב דרך מנעול הרכב עצמו. לעומת זאת ישנם מקרים שבהם יוכל לפתוח את הדלת באמצעות כלים הנקראים סרגל חילוץ וכרית, המייצרים מרווח בין דלת הרכב למשקוף כך שניתן להגיע באמצעות כלי נוסף לכפתור הפתיחה הפנימי של הדלת.

ישנן עבודות הדורשות שימוש בכלים טכנולוגיים, כמו במקרים שבהם יש לשחזר את הקוד של קודן הרכב או להחליפו מחשש שנעשה ניסיון פריצה. חשוב תמיד ליידע את פורץ הרכב איזה סוג רכב עליו לפרוץ, כדי לוודא שהוא אכן מיומן בפריצה מסוג זה.

איך בוחרים פורץ רכבים מקצועי?

כדי לבחור פורץ רכבים מיומן ואמין מומלץ להסתכל בביקורות של אותו איש שירות או חברת פריצת רכבים. תוכלו להתרשם האם מדובר באיש אמין או כזה שאולי כדאי להימנע מהזמנת שירותיו.

כמובן שמומלץ לבקש גם הערכת מחיר בטרם הגעת הפורץ למקום, ואף לעשות השוואת מחירים בין נותני שירות שונים. יחד עם זאת קחו בחשבון כי התשלום עבור פריצה בסוף השבוע או בשעות לילה יהיה גבוה יותר. פורץ מקצועי יוכל להגיע אליכם במהירות ולפתור את התקלה בקלילות, תוך שמירה על שלמות הרכב גם בצורתו החיצונית וגם על מערכותיו השונות.

 

צריכים את אחד משירותי?

לייעוץ אישי ללא עלות

    Call Now

    Open chat